”Maddam” Koleksiyon Çekimi

maddam-koleksiyon-cekimi.jpg

İç giyimde sunduğu zarif seçenekler ve zengin çeşitliliğiyle tanınan Maddam, Amerika’da gerçekleşen katalog çekimlerinde Victoria’s Secret meleği Xenia Deli ile çalıştı. Okyanusun derin mavisi Maddam koleksiyonu ile bütünleşirken, baharı müjdeleyen fuşya çiçekler de tasarımların dikkat çekici ayrıntıları arasında yer aldı.
2014 modasının habercisi; pastel tonlar ve çiçek desenli danteller

Maddam sütyen, kombinezon ve jartiyer takımlarını üzerinde tüm zarafetiyle taşıyan 24 yaşındaki model Xenia Deli, dantel işlemelerin yoğun olarak kullanıldığı tasarımları çok beğendiğini ifade etti.Maddam için objektif karşısına geçen ve göz alıcı güzelliğiyle adından söz ettiren Moldovalı model Xenia’nın çekimler esnasında güler yüzü ve sempatik tavırları dikkat çekti. Babası Türk olan Xenia, Türkiye’yi en kısa zamanda tekrar ziyaret etmek istediğini sözlerine ekledi.

Maddam’ın yeni koleksiyonunda ilkbaharın gelişiyle birlikte, beyazın ve pastel tonların öne çıkması gözlerden kaçmıyor. 2014 modasının habercisi pastel tonlara bu sezon Maddam koleksiyonunda, çiçek desenli danteller ve taş aksesuarlar da katılıyor.

scroll to top